Plattegrond

Exporteer als KML voor Google Earth/Google MapsOpen standalone kaart in volledige scherm modusMaak een QR code afbeelding voor een stand-alone kaart in volledige scherm modusExporteer als GeoJSONExporteer als GeoRSS
Oostelijk Haven- en Cruquiusgebied

kaart is aan het laden - een ogenblik geduld aub...

61-Sarai van de Boel - Surinamekade 11: 52.377682, 4.938177
43-Eleonora Stol - Sumatrakade 1193: 52.379462, 4.925959
48-Anita Drachman, 49-Dido Drachman - Azartplein 39: 52.376851, 4.936458
45-Marline van Driel - Sumatrakade 135: 52.377923, 4.934743
01-Willem-Jan Vos , 02-Nathalie Ho-Kang-You - Broedplaats FENIX, Cruquiusweg 120B: 52.368779, 4.955334
37-Albert Heijdens - Groenhoedenveem 2: 52.376024, 4.927097
35-Yehudit Mizrahi Dar, 36-Harold Schouten - Pakhuis Wilhelmina, Groenhoedenveem 30: 52.375872, 4.926894
52-Hes Mundt - Levantkade 127: 52.376409, 4.940603
54-Elize Lutz, 55-Liesbeth Rahder - Levantplein 15: 52.376814, 4.942662
53-Marjan Verkerk - Levantplein 3: 52.376817, 4.941782
56-Niek Bruynzeel, 57-Titus rTh Hirs, 58-Bart Langeveld, 59-Ingrid Pijl- Kunstknooppunt A08 Events Amsterdam - KNSM-Laan 808: 52.376744, 4.946283
72-Saskia Wurpel, 73 Olaf van der Beek, 74 Rob Schotsman, 75 Anton Martineau, 76 Sonja Cabalt, 77 Noelle Cuppens, 78 Faan Olgers, 79 Stan Klamer, 80 Hugo Rompa, 81-Carola Rombouts, 82-Els Fleer - Loods 6 , KNSM-Laan : 52.377237, 4.938701
34-Juul van den Heuvel - Veemkade 584: 52.375910, 4.928007
Wilma Caris - Cruquiusweg 100 L: 52.367840, 4.950843
Milja Boost: 52.368542, 4.936962
28-Kyra Cramer - Lampenistenstraat 118: 52.373393, 4.943440
30-Kunst in Quarantaine: 52.374125, 4.935545
10-Fred Appel, 11-Titia Galema, 12-Meta Joanknecht, 13-Frits Marx, 14-Tom Petit, 15-Moira Powers, 16-Bert Roos, 17-Felicity Rowe, 18-Marlieke Schoen - C. van Eesterenlaan 266: 52.370575, 4.938151
44-Fiona Broese van Groenou - Javakade 166: 52.377905, 4.930044
4-Buro jan-ZE, 5-Gijsbert Hanekroot, 6-Inge Jansen - Zeeburgerdijk 112: 52.365992, 4.938271
83-Eva van Diepen, 84-Agnes van Genderen, 85-Mascha Haring, 86-Hay Hermans, 87-jonkheer Heinsohn, 88-Harke Kazemier, 89-Mookje Korst, 90 Laura Meddens, 91 Hanneke Nobel, 92 Patricia Paludanus - Kunstknooppunt SBK, KNSM-laan 307: 52.377143, 4.939862
40-Willeke Dokter, 41-Wink Einthoven, 42-Wilma Zwanepol - Koffiehuis Java-Blend, Tosaristraat 1: 52.379265, 4.923299
62-Kees Arntzen, 63-José van Engen, 64-Hsiu-Hsuan Huang, 65-Madelon de Keizer, 66-Stan Kuijl, 67-Dolly Leemans, 68-Renée Luyendijk, 69-Dorien Mos, 70-Hillegien Verboom, 71Ingeborg Vreeswijk, Helge Lippe - Kunstknooppunt MEER-kunst, Bagagehal, Surinamekade: 52.377607, 4.939781
93-Bas Geerts - Frans de Wollantstraat 34: 52.371038, 4.932229
39- Kaj Glasbergen - Veemkade 338: 52.376566, 4.924322
7-Hans Gritter, 8-Andrea Gritter - Broedplaats PAKt, Zeeburgerpad 51: 52.366990, 4.938437
29-Marian Haringsma - Oostelijke Handelskade 44: 52.374046, 4.936251
32-Petra Hart - Oostelijke Handelskade 581: 52.375365, 4.929447
24- Judith Heinsohn, 25-Marja Verhage, 26-Janine Vos de Mooij, 27-Gerard Wiersum - RJH Fortuynplein 4: 52.372063, 4.946609
19-Theo Smeets, 20-Camile Smeets, 21-Det Smeets, 22-Thieu Smeets, 23-Jos Smeets, - RJH Fortuynplein 29: 52.371416, 4.946674
60-Messinastudio’s - Messinastraat 38-B: 52.377181, 4.940949
51-Kees Pet - Levantkade 45: 52.376300, 4.939372
31-Suzanne Postel - Oostelijke Handelskade 12: 52.374758, 4.932088
38-Wall-Russ Studios - Veemkade 572 BS-E: 52.376202, 4.927840
33-Harm van Wieren - Veemkade 1006: 52.375048, 4.932526
94-Lies Goemans - Louise Wentstraat 161: 52.365791, 4.923297
96-Timothy de Graaf: 52.366061, 4.859519
95-Barbara Jans - Tweede Oosterparkstraat 33/1: 52.356169, 4.913079
46-Monique Boogmans, Azartplein 11, 47-Gabriel van Hoften, Azartplein 19, 48-Dido Drachman, Azartplein 39, 49-Anita Drachman, Azartplein 39, 50-Steve Lamboo, Azartplein 41: 52.376851, 4.936458
Losdok: 52.376423, 4.926963

Broedplaats Fenix, Cruquiusweg 120-B
1 Willem-Jan Vos, Broedplaats Fenix
2 Nathalie Ho-Kang-You, Broedplaats Fenix
3 Wilma Caris, Cruquiusweg 100-L
Broedplaats Fenix, Zeeburgerdijk 112
4 Buro jan-ZE, Zeeburgerdijk 112, unit 17
5 Gijsbert Hanekroot, Zeeburgerdijk 112, unit 24
6 Inge Jansen, Zeeburgerdijk 112 unit 19
Broedplaats PAKt, Zeeburgerpad 51-53
7 Hans  Gritter, PAKt
8 Andrea  Gritter, PAKt
9 Milja Boost, Museum Perron Oost, Cruquiusweg 11
Kunstknooppunt De Eester, C. van Eesterenlaan 266
10 Fred Appel, De Eester
11 Titia Galema, De Eester
12 Meta Joanknecht, De Eester
13 Frits Marx, De Eester
14 Tom Petit, De Eester
15 Moira Powers, De Eester
16 Bert Roos, De Eester
17 Felicity Rowe, De Eester
18 Marlieke  Schoen, De Eester
Kunstknooppunt Oceaan, RJH Fortuynplein 29
19 Theo Smeets, Oceaan, Full House
20 Camile Smeets, Oceaan, Full House
21 Det Smeets, Oceaan, Full House
22 Thieu Smeets, Oceaan, Full House
23 Jos Smeets, Oceaan, Full House
Kunstknooppunt Borneo Architectuur Centrum BAC, RJH Fortuynplein 4
24 Judith Heinsohn, BAC én bij Sarai vd Boel
25 Marja Verhage, BAC
26 Janine Vos de Mooij, BAC
27 Gerard Wiersum, BAC
28 Kyra Cramer, Lampenistenstraat 118
29 Marian Haringsma, Oostelijke Handelskade 44
30 Kunst in Quarantaine, Rietlandpark 379
31 Suzanne Postel, Oostelijke Handelskade 12
32 Petra Hart, Oostelijke Handelskade 581 via Veemkade
33 Harm van Wieren, Veemkade 1006
34 Juul van den Heuvel, Veemkade 584
Kunstknooppunt Pakhuis Wilhelmina
35 Yehudit Mizrahi, Wilhelmina, Groenhoedenveem 18
36 Harold Schouten, Wilhelmina, Groenhoedenveem 18
37 Albert Heijdens, Wilhelmina, Groenhoedenveem 2
38 Wall-Russ Studios, Wilhelmina, Veemkade 572 BS-E
39 Kaj Glasbergen, Veemkade 338
Kunstknooppunt Java-Blend, Tosaristraat 1
40 Willeke Dokter, Koffiehuis Java-Blend
41 Wink Einthoven, Koffiehuis Java-Blend
42 Wilma Zwanepol, Koffiehuis Java-Blend
43 Eleonora Stol, Sumatrakade 1193 ook in Loods 6
44 Fiona Broese van Groenou, Javakade 166
45 Marline van Driel, Sumatrakade 137

46 Monique Boogmans, Azartplein 11
47 Gabriel van Hoften, Azartplein 19
48 Dido Drachman, Azartplein 39
49 Anita Drachman, Azartplein 39
50 Steve Lamboo, Azartplein 41
51 Kees Pet, Levantkade 45
52 Hes Mundt, Levantkade 127
53 Marjan Verkerk, Levantplein 3
54 Elize Lutz, Levantplein 15
55 Liesbeth Rahder, Levantplein 15
Kunstknooppunt A08 Events Amsterdam
56 Niek Bruynzeel, A08, KNSM-laan 808
57 Titus Hirs, A08, KNSM-laan 808 en Azartplein
58 Bart Langeveld, A08, KNSM-laan 808
59 Ingrid Pijl, A08, KNSM-laan 808
60 Messinastudios, Jori Spaa, Messinastraat 38-B
61 Sarai van de  Boel, Surinamekade 11
Kunstknooppunt MEER-kunst, Bagagehal, Surinamekade 30
62 Kees Arntzen, MEER-kunst
63 José van Engen, MEER-kunst
64 HsiuHsuan Huang, MEER-kunst
65 Madelon de Keizer, MEER-kunst
66 Stan Kuijl, MEER-kunst
67 Dolly Leemans, MEER-kunst
68 Renée Luyendijk, MEER-kunst
69 Dorien Mos, MEER-kunst
70 Hillegien Verboom Anslijn, MEER-kunst
71 Ingeborg Vreeswijk, MEER-kunst
72 Saskia Wurpel, Loods 6, KNSM-laan 145
73 Olaf van der Beek, Loods 6, KNSM-laan 195
74 Rob Schotsman, Loods 6, KNSM-laan 195
75 Anton Martineau, Loods 6, KNSM-laan 197
76 Sonja Cabalt, Loods 6, KNSM-laan 199
77 Noelle Cuppens, Loods 6, KNSM-laan 199
78 Faan Olgers, Loods 6, KNSM-laan 209
79 Stan Klamer, Loods 6, KNSM-laan 221
80 Hugo Rompa, Loods 6, KNSM-laan 221
81 Carola Rombouts / De Grafiekdrukkerij, Loods 6, KNSM-laan 225
82 Els Fleer, Loods 6, KNSM-laan 235
Kunstknooppunt SBK, KNSM-laan 307
83 Eva van Diepen, SBK
84 Agnes van Genderen, SBK
85 Mascha Haring, SBK
86 Hay Hermans, SBK
87 jonkheer Heinsohn, SBK
88 Harke Kazemier, SBK
89 Mookje Korst, SBK
90 Laura Meddens, SBK
91 Hanneke Nobel, SBK
92 Patricia Paludanus, SBK
93 Bas Geerts, Frans de Wollantstraat 34
94 Lies Goemans, Louise Wentstraat 161
95 Barbara Jans, Tweede Oosterparkstraat 33
96 Timothy Graaf, MLB-gallerie (Witte de Witstraat)
97 Losdok

 

std-oost                     

logokunstwerk-100

oost-online-logo

logo_Camping